Csokoládé dekorációk kedvelt egyszarvú alakban. Egyszerűen díszítheti velük tortákat, cupcake-okat vagy akár poharakat. Ezeket a csokoládé dekorációkat hűtőben tárolja, hogy ne olvadjanak meg.
A csomag a következőket tartalmazza: 18 g
cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, emulgeálószer: E322(szója), E470A, természetes vanília aroma, kakaómassza, zsírszegény kakaópor, színezék: spirulina kivonat, színezékek: E101, E120, E163, E170, E172. Nyomokban dióféléket tartalmazhat
| Allergének | Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 2386 kj |
| Energiaérték kcal | 570,1 kcal |
| Zsírok | 36 g |
| - ebből telített zsírsavak | 22 g |
| Szénhidrátok | 55 g |
| - ebből cukrok | 55 g |
| Fehérje | 6 g |
| Szál | 0,6 g |
| Só | 0,21 g |
Németország
| Színes | Fehér |
| Kategóriák: | Díszítés csokoládéval |
| Unicorni - Egyszarvúk | |
| Gyártó | Gunthart |
| EAN | 4064285106464 |
| Termékszám | 10646 |